Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Prada Linea Rossa 0PS A08S U61144 56
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO08F 56
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36723
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36724
  • Размери на рамките
  • Размери на рамките
351,90 лв.
Само 1 брой на склад
Безплатна доставка!
в наличност. Ще изпратим днес
30-дневна гаранция за връщане на парите
Безплатен преглед & тест
Вижте и други цветове
Изберете параметри
Размер
M (56 mm)
Правилният избор за вашите очи
Защото ние имаме уникални предимства.
  • Oторизиран дистрибутор
    Предлагаме ексклузивно слънчеви очила на популярни марки.
  • Всички рамки са на склад
    Очилата се изпращат в рамките на 3 работни дни.
  • Безплатна доставка
Описание на продукта
Вижте как изглеждате с тези слънчеви очила с виртуалното огледало на Lentiamo.
Слънчеви очила – рамки
Слънчеви очила – стъкла
Аксесоари
Разгледайте пълната ни гама слънчеви очила, за да откриете повече модели от популярни марки.
Продуктови спецификации
136 mm Ширина
145 mm Дължина на рамото
42 mm Височина на стъклото
56 mm Ширина на стъклото
19 mm Ширина на моста
Лещи
Поляризирани:  Не
Огледални:  Да
Градиентни:  Не
Фотохромни:  Не
Цвят на лещата:  Сребрист
Височина на стъклото:  42 mm
Ширина на стъклото:  56 mm
Материал на лещата:  Пластмаса
UV филтър 400:  Да
Рамка
Форма на рамката:  Квадратна
Цвят на рамката:  Черен
Материал на рамката:  Пластмаса
Размер:  M
Ширина:  136 mm
Дължина на рамото:  145 mm
Ширина на моста:  19 mm