Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3005 54
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33380
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33381
  • Размери на рамките
  • Размери на рамките
Безплатен преглед & тест
Вижте и други цветове
Към момента не предлагаме този продукт.
Може да харесате също и
Lentiamo използва лещи с най-високо качество
  • Устойчив слой
  • Без оттенъци, здрави, олекотени
  • Защита от UV лъчи
    Нашите лещи предлагат до 100% защита от вредните UV лъчи на слънцето.
Описание на продукта
Диоптрични очила – рамки
  • Правоъгълните рамки са идеален избор за тези с овална или кръгла форма на лицето.
Аксесоари
Това е медицинско устройство. Прочетете инструкциите преди употреба.
Продуктови спецификации
137 mm Ширина
140 mm Дължина от рамо до рамо
42 mm Височина на стъклото
54 mm Ширина на стъклото
17 mm Ширина на моста
Лещи
Височина на стъклото:  42 mm
Ширина на стъклото:  54 mm
Рамка
Форма на рамката:  Правоъгълна
Тип рамка:  Цяла рамка
Цвят на рамката:  Кафяв
Вторичен цвят на рамката:  Златно
Материал на рамката:  Метал/Пластмаса
Размер:  M
Ширина:  137 mm
Ширина на моста:  17 mm