David Beckham DB 1017 EX4 17 55
Правилният избор за вашите очи
Oторизиран дистрибутор
Предлагаме ексклузивно слънчеви очила на популярни марки.
Всички рамки са на склад
Всички диоптрични очила се произвеждат и изпращат в срок до 5 работни дни.
Безплатна доставка
Ние поемаме разходите за доставката.
Детайли за продукта
Нека очилата от новата колекция на David Beckham се превърнат във вашия верен спътник. Вземете вашия чифт без разходи за доставка!
DB Eyewear се отличава с изчистен, но вълнуващ дизайн, сливащ се непреходни, ретро мотиви. Това прави очилата идеалният аксесоар за феновете на класиката и любителите на модата. Колекцията очила е подходяща за всеки силен мъж, който цени класическия, но оригинален външен вид.
Мъжките диоптрични очила David Beckham DB 1017 EX4 17 55 са популярни сред всички.
Диоптрични очила – рамки
- Кафявият цвят на рамката перфектно съвпада с топли тонове на кожата и светлокафява, черна или тъмно руса коса.
- Квадратните рамки са идеален избор за тези с кръгла, овална или триъгълна форма на лицето.
- Рамката на очилата е изработена от висококачествена пластмаса, която предлага висока издръжливост, удобство при носене и страхотен външен вид.
- Очилата с цяла рамка са сред най-често срещаните видове. За тях е характерно, че рамката обгръща стъклата на очилата напълно. Те ще допълнят вашия тоалет благодарение на запомнящия си дизайн. Едни от предимствата им са здравината, издръжливостта и фактът, че рамката напълно обгръща лещата и така защитава срещу повреди. Този тип рамка е подходяща за всички лещи, включително тези с по-висока оптична мощност.
Аксесоари
- Доставяме диоптричните очила в оригиналния им калъф. Цветът на калъфа и неговият дизайн могат да варират.
- Кърпичката за почистване, доставяна с очилата, е идеална за почистване и грижа за тях.
За повече информация разгледайте нашия блог, където сме подготвили за вас за най-новите технологии и тенденции.
Това е медицинско устройство. Прочетете инструкциите преди употреба.
137 mm Диаметър на стъклото
150 mm Дължина на рамото
Пол: | Мъжки |
---|---|
Форма на рамката: | Квадратна |
Тип рамка: | Цяла рамка |
Материал на рамката: | Пластмаса |
Цвят на рамката: | Кафяв |
Кутия: | Да |
Кърпичка за почистване: | Да |
Размер: | M |
Ширина на стъклото: | 55 mm |
Височина на стъклото: | 42 mm |
Ширина на моста: | 17 mm |
Дължина на рамото: | 150 mm |
Диаметър на стъклото: | 137 mm |
Код: | DB 1017 EX4 17 55 |
Тегло: | 100 гр. |
Марка: | David Beckham |
Категория: | Диоптрични очила |
Последвайте ни в Instagram!
Тагнете #lentiamo в поста си с наши слънчеви очила, за да имате шанса да бъдете показани в нашата страница!